Tesla bayiye giden ciddi müşterilere tam 200 bin TL birden indirim yapıyor!

Dünyanın en popüler elektrikli otomobil üreticilerinden birisi olan Tesla, geçtiğimiz sene Türkiye pazarına da adım atmıştı. Oldukça iddialı bir fiyattan Türkiye piyasasına giren ve pazarı domine eden şirket, daha sonra deyim yerindeyse bir zam yağmuru başlattı. Ancak gelen son haberler, Tesla‘nın ciddi alıcılar için liste fiyatı üzerinden güzel indirimler yaptığını ortaya koyuyor. Üstelik de bu indirimler öyle 10 bin 15 bin lira değil. Gelin detaylara beraber bakalım.

Tesla bayiye giden ciddi müşterilere tam 200 bin TL birden indirim yapıyor!

Bildiğiniz gibi Türkiye’deki elektrikli otomobillerin satış anlamında işleri biraz zor. Zira TOGG, yerli ve milli otomobil olmasından dolayı piyasayı adeta süpürüyor. Hatta Tesla‘nın Türkiye topraklarındaki aylık satışları bile TOGG T10X‘in ancak yarısına ulaşabiliyor. İşte tam da bu sebepten dolayı Tesla, bayiye kadar gelen ciddi alıcıları eli boş göndermek istemiyor. Hatta şirket, bunun için otomobilin liste fiyatları üzerinden 200 bin TL’ye varan indirimler yapıyor.

Bunun için yapmanız gereken şey ise çok basit: bayiye gitmek ve Tesla satın almak istediğinizi söylemek. Elbette burada çok istekli görünmek yerine fiyat araştırması yaptığınızı söylemeniz daha iyi olacaktır. Bu gibi durumlarda yetkililer sizi kaçırmak istemiyor ve 200 bin TL’ye varan indirimleri önünüze koyuyor. Siz de liste fiyatından 200 bin TL daha ucuza alacağınız otomobili gönül rahatlığı içerisinde satın alıyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x