Decathlon, Rockrider E-ACTV 500 hibrit elektrikli bisikletini satışa sundu

Avrupa’nın birçok ülkesinde satışa sunulan Decathlon Rockrider E-ACTV 500 hibrit elektrikli bisiklet, şehir içi yollarda ve patikalarda kullanım için uygun bir seçenek olarak öne çıkıyor. Bu bisiklet, orta montajlı bir Yamaha motoruna sahip ve tek şarjla 150 kilometre menzil sunuyor. 8 vitesli bu model, 504Wh kapasiteli bir bataryaya sahip ve tam dolması yedi saatten az sürüyor. Bisikletin 250W gücündeki motoru, 55Nm tork üretiyor ve maksimum hızı saatte 25 kilometre ile sınırlı. Pedal sensörü sayesinde, sürücünün çıkışına göre güç ayarlaması yapılıyor ve dört farklı yardım seviyesi bulunuyor.

Rockrider E-ACTV 500’ün ön süspansiyonu, 60mm hareket mesafesi sunan SR Suntour SF15 NEX-E25 modeli. 47mm genişliğindeki lastikleri, farklı zeminlerde rahat hareket etmeyi sağlıyor. Bisikletin gidonu ayarlanabilirken, renkli ekranı hız ve kalan batarya ömrü gibi bilgileri gösteriyor.

Decathlon, Rockrider E-ACTV 500 hibrit elektrikli bisikletini satışa sundu

Ayrıca, USB-A portu sayesinde telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Bluetooth aracılığıyla akıllı telefonunuza bağlanarak ayarları modüle edebilir ve yolculuk verilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Bu model üç farklı boyutta (S, M, L) ve yumurta kabuğu, defne yeşili ve lavanta renk seçenekleriyle sunuluyor.

Decathlon’un bu yenilikçi bisikleti, Fransa, Hollanda, İtalya ve İspanya gibi Avrupa ülkelerinde 1.999,99 Euro (yaklaşık 2.821$) fiyat etiketiyle satışa çıkmış durumda ve Birleşik Krallık’ta da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Firmanın yıl içinde yüksek çerçeve versiyonunu da piyasaya sürmeyi planladığı Rockrider E-ACTV 500 için, daha büyük S modelinden sadece dört adet bulunuyor. Bu bisiklet, hem şehir içi hem de dışı kullanımlar için ideal bir çözüm sunarak, kullanıcılarına yüksek performanslı bir sürüş deneyimi vaat ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x