Askerlik arkadaşından gündemi sarsan İmamoğlu iddiası! “Bir çuval parayı teslim aldı”

  HABER7

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katıldığı bir Youtube programında “Erdoğan ilk belediye başkanı olduğu dönemde benim lokantamda köfte yedi. Parasını almadım. Hayat boyu o borcu ödeyemeyecek” sözlerini sarf etmesinin ardından İmamoğlu’nun 2019 yılında seçim çalışmalarına destek veren, aynı zamanda askerlik arkadaşı da olan Atılgan Bayar, gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu. 

BİR ÇUVAL DOLUSU PARA GÖNDERİLDİ

Sosyal medya hesabı üzerinden İmamoğlu’na sert sözlerle yüklenen Bayar, Beylikdüzü‘ndeki bir kültür merkezinde İmamoğlu’na bir çuval dolusu para gönderdiğini ve paraların Murat Ongun tarafından teslim alındığını söyledi. Bayar konuyla ilgili “İş adamı bir arkadaşıma Beyikdüzü’ndeki kültür merkezinde sana bir çuval bağış yaptırdım mı? Yaptırdım. Çanta patlamış da paralar yere saçılmıştı. Murat Ongun teslim aldı. Umarım o para bağış envanterine işlenmiştir” dedi.

KOLLARINI ÇEVİRDİĞİ KONUŞMANI…

İmamoğlu’nun 2019’daki seçim stratejisini de kendisi tarafından yazıldığını söyleyen Bayar, “O kollarını çevirdiğin konuşmanı asistanım cep telefonuna gönderdiği SMS’lerle tane tane besledi mi? Besledi. Sinan Çetin’in ekibine sana iki film çektirdim mi? Çektirdim.” ifadelerini kullandı. 

“SENİ BEN SEÇTİRDİM, BEN İNDİRİYORUM”

CHP’nin yaptığı ittifakın PKK iltisaklı figürlere Türkiye Cumhuriyet Devleti yönetimine ulaşacakları bir yolun taşlarını döşediğini belirterek “Çıktığın Cumhurbaşkanlığı hayalinde, yanına Kürtçüleri alıyorsun ve onlar da benim gibi değildir, karşılığını tahsil etmek ister. Devletten pay ister. Bana bak Ekrem! Seni ben seçtirdim. Ben indiriyorum. Bu tehlikeli maceraya bu ülkeyi sokamazsın. Sana tavsiyem, yok yakınken dön ve köfte servisine devam et. Kütahya Hava Er Eğitim Tugayı’ndan devren Atılgan Bayar” şeklinde konuştu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x